18N50 FDPF18N50 N-Kanal Mosfet TO−220F
Kategori
Marka
Stok Kodu
81HWZ1ZEAL
Durumu
Fiyat
326,97 TL den başlayan taksitlerle!
326,97 TL
Paylaş :
18N50, FDPF 18N50, MOSFET N-Channel UniFET
VDS: 500 V RDS(ON) MAX: 265 mΩ @ 9 V ID MAX: 18 A
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
18N50 FDPF18N50 N-Kanal Mosfet TO−220F 18N50 FDPF18N50 N-Kanal Mosfet TO−220F 18N50, FDPF 18N50, MOSFET N-Channel UniFET VDS: 500 V RDS(ON) MAX: 265 mΩ @ 9 V ID MAX: 18 A 81HWZ1ZEAL