40N03GP AP40N03GP 30V 17mΩ 40A TO-220 Mosfet
Kategori
Marka
Stok Kodu
SNGS6SHN8W
Durumu
Fiyat
54,49 TL den başlayan taksitlerle!
54,49 TL
Paylaş :
40N03GP, N-Channel Enhancement-Mode Power Mosfet
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
40N03GP AP40N03GP 30V 17mΩ 40A TO-220 Mosfet 40N03GP AP40N03GP 30V 17mΩ 40A TO-220 Mosfet 40N03GP, N-Channel Enhancement-Mode Power Mosfet SNGS6SHN8W