CM10N60F 600V 1Ω 10A TO-220F Mosfet
Kategori
Marka
Stok Kodu
LJ36P9658N
Durumu
Fiyat
217,98 TL den başlayan taksitlerle!
217,98 TL
Paylaş :
CM10N60F, N-Channel VDMOS Power Mosfet
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
CM10N60F 600V 1Ω 10A TO-220F Mosfet CM10N60F 600V 1Ω 10A TO-220F Mosfet CM10N60F, N-Channel VDMOS Power Mosfet LJ36P9658N