NTMFD4901NFT1G NTMFD4901NF 4901NF QFN-8 Mosfet
Kategori
Stok Kodu
AFNTUYZ6
Fiyat
190,81 TL den başlayan taksitlerle!
190,81 TL
Paylaş :
4901NF, MOSFET – Power, Dual, N-Channel with Integrated Schottky, SO8FL 30 V, High Side 18 A / Low Side 30 A
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
NTMFD4901NFT1G NTMFD4901NF 4901NF QFN-8 Mosfet NTMFD4901NFT1G NTMFD4901NF 4901NF QFN-8 Mosfet 4901NF, MOSFET – Power, Dual, N-Channel with Integrated Schottky, SO8FL 30 V, High Side 18 A / Low Side 30 A AFNTUYZ6