4N04R7 IPLU300N04S4-R7 PSOF-8 Mosfet
Kategori
Marka
Stok Kodu
DEMPR289
Fiyat
217,98 TL den başlayan taksitlerle!
217,98 TL
Paylaş :
@ORIGINAL 4N04R7 IPLU300N04S4-R7 PSOF-8 Mosfet
4N04R7, OptiMOS™-T2 Power-Transistor, VDS 40 V, RDS(on) 0.76 mW, ID 300 A
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
4N04R7 IPLU300N04S4-R7 PSOF-8 Mosfet 4N04R7 IPLU300N04S4-R7 PSOF-8 Mosfet 4N04R7, OptiMOS™-T2 Power-Transistor, VDS 40 V, RDS(on) 0.76 mW, ID 300 A DEMPR289