P10NK60Z Mosfet TO-220
Kategori
Marka
Stok Kodu
XXXQ5SCT3E
Durumu
Fiyat
163,48 TL den başlayan taksitlerle!
163,48 TL
Paylaş :
P10NK60Z Mosfet TO-220
P10NK60Z, 600V, 0.65 Ω typ., 10A
N-channel SuperMESH Power Mosfet
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
P10NK60Z Mosfet TO-220 P10NK60Z Mosfet TO-220 P10NK60Z, 600V, 0.65 Ω typ., 10A N-channel SuperMESH Power Mosfet XXXQ5SCT3E