SIF13N50C Mosfet TO-220FP
Kategori
Marka
Stok Kodu
3ANY3QF6FU
Durumu
Fiyat
490,45 TL den başlayan taksitlerle!
490,45 TL
Paylaş :
SIF13N50C Mosfet TO-220FP
SIF13N50C, 500V 13A 0.55Ω
N-Channel Power Mosfet
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
SIF13N50C Mosfet TO-220FP SIF13N50C Mosfet TO-220FP SIF13N50C, 500V 13A 0.55Ω N-Channel Power Mosfet 3ANY3QF6FU