W20NM60 STW20NM60 Mosfet TO-247
Kategori
Marka
Stok Kodu
NEQ8P5JABB
Durumu
Fiyat
217,98 TL den başlayan taksitlerle!
217,98 TL
Paylaş :
W20NM60, MDmesh Power MOSFET
600V 0.25Ω 20A N-channel Mosfet
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
W20NM60 STW20NM60 Mosfet TO-247 W20NM60 STW20NM60 Mosfet TO-247 W20NM60, MDmesh Power MOSFET 600V 0.25Ω 20A N-channel Mosfet NEQ8P5JABB